twitter_logo-570x210
Sosiale Medier

Twitter? Hvem skal jeg følge? (Del 2)

24. april, 2011 av

Da var jeg tilbake med hvem-skal-jeg-følge-på-Twitter-guiden min. De foretrekker å skrive litt mer en 140 tegn og de får mer og mer makt etterhvert som det de holder på med blir mer populært. I dag skal jeg ta for meg norske bloggere på Twitter. Listen er lang, men den skal egentlig være enda lengre. Velbekomme!

Alexander Krag (@AlexanderKrag)
Andrea Karlsen (@DreaKarlsen)
Belinda Jakobsen (@belindajakobsen)
Caroline (@icarroi)
Caroline Berg-Eriksen (@Fotballfrue)
Christine Lövendahl (@ChristineLoven)
Christopher Mørk Husby (@allchristopher)
Guro (@gruo)
Heidi Øksendal (@heidioksendal)
Ida Wulff (@idawulff)
Joakim Storvold (@joakimstorvold)
Julia/DFTBA (@Decapode)
June Iversen (@juneiversen)
Kamilla K (@kamillako
Kari Rasmussen (@karirasmussen)
Karoline Hernar (@KarolineH)
Kayso (@superkayso)
Kenneth Olsen (@OlsenKenneth)
Kong Halvor (@Konghalvor)
Kristin Wallem (@kristinwallem)
Kristina KH (@kriistinakh)
Kristine Graneng (@hermig)
Lars Tangen (@Larstangen)
Linnéa Myhre (@linniiie)
Luna Anette (@lunaanette)
Madeleine Bergsjø (@mmaddiiee)
Marie Amanda (@MarieAmanda)
Marie Brudevold (@mbrud)
Monique Lund (@monique4star)
Norman Kay (@Norman_Kay)
Omana Bender (@omanabender)
Pia Hysj (@Piahysj)
Reidun Beate (@Reia)
Terese Hafstad (@teresehafstad)
Thomas Moen (@thomasmoen)
Toroborgen (@TOROBORGEN)
Trine Grung (@trinegrung)
Ulrikke (@Cipralexa)
Ulrikke Lund (@)UlrikkeLund
Veronica Bremnes (@veronicabremnes)

Bloggnorge er enormt. Det har vi egentlig visst veldig lenge, men for meg gikk det akkurat opp nå. Hadde jeg visst at omtrent hele bloggnorge er på twitter, hadde jeg tenkt meg om to ganger før jeg startet på dette umulige prosjektet. Føler du deg glemt? Si i fra i kommentarfeltet!

av:

19 år gammel trønder som i tillegg til å skrive for Bloggermagasinet.com, blogger litt om foto, hverdagen og tvserier på hildemyklatun.com

Les alle innlegg av

8 kommentarer

  1. Ida Fiskaa sier:

    jeg heter idafiskaa på twitter :D

  2. Nina sier:

    Jeg er niila på Twitter :)

  3. Andrea sier:

    jeg er @andreaellefsen ;)

  4. følger et par av disse:)

  5. Dorthea sier:

    @madebyagirl ^^,

Skriv en kommentar